Bahçelievler Anaokulu

Doğafen Bahçelievler Anaokulu

Doğafen Bahçelievler Anaokulu, modern eğitim anlayışı ve hijyenik ortamıyla eğitim vermektedir. Bahçelievler ‘de anaokulu dendiğinde akla ilk isim olarak gelen Doğafen Bahçelievler Anaokulu, her şeyden önce sağlıklı ve çağdaş bir eğitimi öğrencilerine aşılamaya gayret eder. Bahçelievler Oyun Grubu, Bahçelievler Anaokulu, Bahçelievler Kreş ve Bahçelievler’de İlkokula Hazırlık Sınıfları ile Doğafen Anaokulu çocuklarınız için son derece modern ortamlar sunar.

Doğafen Bahçelievler Anaokulu, hijyenik, modern, çağdaş, sosyal ve başarılı bir anaokuludur. Çocuklar için bale, seramik, jimnastik ve yüzme dersleri mevcuttur. Aynı zamanda Doğafen Anaokulu çift dilli eğitim ile çocuğunuza küçük yaştan itibaren doğru yabancı dili aşılamaktadır. İspanyolca ve İngilizce seçenekleri ile yabancı dil dersleri bulunan Doğafen  Anaokulu, uzman ve deneyimli yönetim ve öğretmen kadrosuyla Bahçelievler’de öne çıkmaktadır. Doğafen Anaokulu ile etkileşimde olmak için Doğafen Facebook’ta!


Son makaleler

ocuğun-gelişiminde-teknolojik-gereçlerinin-kullanımı Bahçelievler Anaokulu

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı aile içi ilişkilerde kopukluklara sebebiyet veriyor. Günümüzde gün boyu iş stresinden, trafik yoğunluğundan, üstlendiği sorumluluklardan bunalan ebeveynler, çocuklarıyla pek […]

cocuklarin-duygularina-nasil-karsilik-vermeliyiz Bahçelievler Anaokulu

Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz?

Merhaba Sevgili Ebeveynler; Bir önceki yazımızda, “Çocukların duygularına karşılık vermek” konusunu işlemiştik, bu yazımızda da ” Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz? ” konusunu işleyeceğiz.
Çocuk […]

ocukların-duygularına-karşılık-vermek Bahçelievler Anaokulu

Çocukların duygularına karşılık vermek

Bugünkü konumuz çocukların duygularına karşılık vermek… Sizde biliyorsunuz ki hiçbir ebeveyn çocuğuyla sorun yaşamak için güne başlamaz. Her gün huzurlu bir gün yaşamak için […]