Bahçelievler Anaokulu

Doğafen Bahçelievler Anaokulu

Doğafen Bahçelievler Anaokulu, modern eğitim anlayışı ve hijyenik ortamıyla eğitim vermektedir. Bahçelievler ‘de anaokulu dendiğinde akla ilk isim olarak gelen Doğafen Bahçelievler Anaokulu, her şeyden önce sağlıklı ve çağdaş bir eğitimi öğrencilerine aşılamaya gayret eder. Bahçelievler Oyun Grubu, Bahçelievler Anaokulu, Bahçelievler Kreş ve Bahçelievler’de İlkokula Hazırlık Sınıfları ile Doğafen Anaokulu çocuklarınız için son derece modern ortamlar sunar.

Doğafen Bahçelievler Anaokulu, hijyenik, modern, çağdaş, sosyal ve başarılı bir anaokuludur. Çocuklar için bale, seramik, jimnastik ve yüzme dersleri mevcuttur. Aynı zamanda Doğafen Anaokulu çift dilli eğitim ile çocuğunuza küçük yaştan itibaren doğru yabancı dili aşılamaktadır. İspanyolca ve İngilizce seçenekleri ile yabancı dil dersleri bulunan Doğafen  Anaokulu, uzman ve deneyimli yönetim ve öğretmen kadrosuyla Bahçelievler’de öne çıkmaktadır. Doğafen Anaokulu ile etkileşimde olmak için Doğafen Facebook’ta!


Son makaleler

Veli Gözüyle – VII

Veli Gözüyle Bahçelievler Doğafen Anaokulu
“Hayata, eğitim anlayışına aynı pencereden bakabildiğiniz insanlarla yolunuzun kesişmesi büyük şans.

Okul öncesi dönemde, özellikle 4 yaş altında çocuğunuzun duygu dünyasında […]

Erken Çocukluk Döneminde Anaokulunun Faydaları Nelerdir?

Okul seçimi ya da okula gönderip göndermeme ikilemi, her anne babanın zamanı geldiğinde endişe ve heyecan ile çözüm arayışına girdiği başlıca konulardandır. Tüm emeklerini […]