Bahçelievler Kreş

Bahçelievler Kreş

Çocuğunu kreşe yazdırmak için karar vermiş birçok ailenin başlıca düşüncesi güvenilirliktir. Eğer siz de aynı düşünceyle hareket ediyorsanız, okulumuzun Bahçelievler şubesinin gerek lokasyon, gerek okul ve sınıf içi düzen ve tertibi ile güvenilirlik konusunda içinizi rahatlatacağını söyleyebiliriz.

800 metrekarenin üzerine kurulmuş olan Bahçelievler şubemiz, çocuklarımızın gelişimi ve eğitimi konusunda birçok imkanı bir araya getirmektir. Kreşimizde bulunan mini hayvanat bahçesi ve mini tarla gibi alanlar hem bilgi ve gelişim hem de eğlence anlamında çocuklarımıza oldukça fayda sağlıyor.

Mini hayvanat bahçesi sayesinde çocuklarımız hayvan sevgisini anlayacak ve öğrenecek; balıklar, ördekler, kuşlar ve diğer birçok hayvanı canlı olarak görebilecek. Mini tarlada ise şehir hayatında karşılaşamadığı toprak ile tanışacak ve her gün yediği sebzelerin nasıl yetiştirildiğine tanık olacaktır. Okulumuz tüm bu imkanları sunarken güvenliği de her zaman en ön planda tutmaktadır.

Bahçelievler Kreş

Doğafen Bahçelievler kreş olarak çocuklarımıza eğlenceyi, gelişimi ve eğitimi sunarken, değerli velilere de güvenilir bi kreş ayrıcalığı veriyor.

Doğafen Bahçelievler kreş hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Doğafen Bahçelievler Kreş hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.


Son makaleler

ocuğun-gelişiminde-teknolojik-gereçlerinin-kullanımı Bahçelievler Kreş

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı aile içi ilişkilerde kopukluklara sebebiyet veriyor. Günümüzde gün boyu iş stresinden, trafik yoğunluğundan, üstlendiği sorumluluklardan bunalan ebeveynler, çocuklarıyla pek […]

cocuklarin-duygularina-nasil-karsilik-vermeliyiz Bahçelievler Kreş

Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz?

Merhaba Sevgili Ebeveynler; Bir önceki yazımızda, “Çocukların duygularına karşılık vermek” konusunu işlemiştik, bu yazımızda da ” Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz? ” konusunu işleyeceğiz.
Çocuk […]

ocukların-duygularına-karşılık-vermek Bahçelievler Kreş

Çocukların duygularına karşılık vermek

Bugünkü konumuz çocukların duygularına karşılık vermek… Sizde biliyorsunuz ki hiçbir ebeveyn çocuğuyla sorun yaşamak için güne başlamaz. Her gün huzurlu bir gün yaşamak için […]