Bahçelievler Yaz Okulu

Bahçelievler Yaz Okulu

Yaz ayarlarında çocuğunuzun güvenilir ve modern olanaklarda eğitim almasını istiyorsanız Doğafen çocuk akademisi sizleri bekliyor.  2000’in üzerinde yetiştirmiş olduğumuz mutlu çocuk, 8 yıllık tecrübemiz ve 4000’in üzerinde mutlu anne ve baba sizlere sunmayı hedeflediğimiz hizmet kalitesini ortaya çıkartacaktır.

dogafen-incek-yaz-okulu-1 Bahçelievler Yaz Okulu

Doğafen Bahçelievler Yaz Okulu

Yaz okulumuz en son teknolojiler ile çocuklarınıza eğitim verecek olup, çeşitli eğitimleri ve oyun imkanlarını da beraberinde sunacaktır. Meb’in okul öncesi eğitimi için sunmuş olduğu program baz alınarak sunulan eğitimler, çocuğunuzun küçüklükten yaratıcı ve zihinsel becerilerinin farkında olmasını sağlayacaktır. Hedefimiz doğru eğitimi sunarak en iyi hizmeti sağlamaktır.

download-1024x645 Bahçelievler Yaz Okulu

Yaz okulu programımızda yer alan oyun etkinlikleri, yaratıcı dramalar, müzik etkinlikleri ve piknik gibi aktiviteler çocuğunuz mutlu ve etrafını keşfeden birey olmasına imkan tanıyacaktır. Sosyalleşmek gibi kavramları küçük yaşta kavrayacak çocuklar, gelecekte bu eğitimlerin faydasını mutlaka fark edecektir.

Her zaman hedefimiz çocuğunuz için yaz okulu eğitimini en iyi ve en modern şekil de almasını sağlamaktır. Hizmet kalitemizi Bahçelievler yaz okulu şubemizi ziyaret ederek gözlemleyebilirsiniz.


Son makaleler

ocuğun-gelişiminde-teknolojik-gereçlerinin-kullanımı Bahçelievler Yaz Okulu

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı aile içi ilişkilerde kopukluklara sebebiyet veriyor. Günümüzde gün boyu iş stresinden, trafik yoğunluğundan, üstlendiği sorumluluklardan bunalan ebeveynler, çocuklarıyla pek […]

cocuklarin-duygularina-nasil-karsilik-vermeliyiz Bahçelievler Yaz Okulu

Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz?

Merhaba Sevgili Ebeveynler; Bir önceki yazımızda, “Çocukların duygularına karşılık vermek” konusunu işlemiştik, bu yazımızda da ” Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz? ” konusunu işleyeceğiz.
Çocuk […]

ocukların-duygularına-karşılık-vermek Bahçelievler Yaz Okulu

Çocukların duygularına karşılık vermek

Bugünkü konumuz çocukların duygularına karşılık vermek… Sizde biliyorsunuz ki hiçbir ebeveyn çocuğuyla sorun yaşamak için güne başlamaz. Her gün huzurlu bir gün yaşamak için […]