Bahçelievler Yaz Okulu

Bahçelievler Yaz Okulu

Yaz ayarlarında çocuğunuzun güvenilir ve modern olanaklarda eğitim almasını istiyorsanız Doğafen çocuk akademisi sizleri bekliyor.  2000’in üzerinde yetiştirmiş olduğumuz mutlu çocuk, 8 yıllık tecrübemiz ve 4000’in üzerinde mutlu anne ve baba sizlere sunmayı hedeflediğimiz hizmet kalitesini ortaya çıkartacaktır.

Doğafen Bahçelievler Yaz Okulu

Yaz okulumuz en son teknolojiler ile çocuklarınıza eğitim verecek olup, çeşitli eğitimleri ve oyun imkanlarını da beraberinde sunacaktır. Meb’in okul öncesi eğitimi için sunmuş olduğu program baz alınarak sunulan eğitimler, çocuğunuzun küçüklükten yaratıcı ve zihinsel becerilerinin farkında olmasını sağlayacaktır. Hedefimiz doğru eğitimi sunarak en iyi hizmeti sağlamaktır.

Yaz okulu programımızda yer alan oyun etkinlikleri, yaratıcı dramalar, müzik etkinlikleri ve piknik gibi aktiviteler çocuğunuz mutlu ve etrafını keşfeden birey olmasına imkan tanıyacaktır. Sosyalleşmek gibi kavramları küçük yaşta kavrayacak çocuklar, gelecekte bu eğitimlerin faydasını mutlaka fark edecektir.

Her zaman hedefimiz çocuğunuz için yaz okulu eğitimini en iyi ve en modern şekil de almasını sağlamaktır. Hizmet kalitemizi Bahçelievler yaz okulu şubemizi ziyaret ederek gözlemleyebilirsiniz.


Son makaleler

Veli Gözüyle – VII

Veli Gözüyle Bahçelievler Doğafen Anaokulu
“Hayata, eğitim anlayışına aynı pencereden bakabildiğiniz insanlarla yolunuzun kesişmesi büyük şans.

Okul öncesi dönemde, özellikle 4 yaş altında çocuğunuzun duygu dünyasında […]

Erken Çocukluk Döneminde Anaokulunun Faydaları Nelerdir?

Okul seçimi ya da okula gönderip göndermeme ikilemi, her anne babanın zamanı geldiğinde endişe ve heyecan ile çözüm arayışına girdiği başlıca konulardandır. Tüm emeklerini […]