Hakkımızda

Hakkımızda;

Özel Bahçelievler Doğafen Anaokulu İstanbul’da Eylül 2004, Özel İncek Doğafen Anaokulu Eylül 2015’te Ankara’da siz velilerimizle buluşmuştur.

Betonlaşan dünyamızda öncelik olarak “doğanın içinde eğitim” temasını hayata geçiren Doğafen Anaokullarının ortak amacı; okullarımızda araştıran, sorgulayan, düşünen ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirmektir.

“Her çocuk kendi hikâyesini yazmalı” sloganı ile çıkılan yolculukta; her okul bünyesinde 5 adet sınıf, sınıflarda mutlaka çocuk gelişimi eğitimi almış uzman ve yardımcı öğreticiler bulunmaktadır. Okullarımızda iki yabancı dil eğitiminin yanısıra seramik, bale, müzik, eğlenceli bilim, dans, zumba, drama, küçük marangozlar atölyesi, küçük bahçıvanlar eğitimi gibi branş dersleri de bulunmaktadır.

 

hakkımızda

Okullarımızın bünyesinde tam zamanlı bulunan uzman psikologların uyguladığı gelişim testleri ve yaptığı gözlemler ile çocukların sosyal, duygusal ve akademik gelişiminin aile ile işbirliği sağlanarak okulda ve sosyal çevresinde tutarlı ve sürekli olması hedeflenmektedir. Doğafen Anaokulu’nda alanında uzman psikolog ve eğitimciler tarafından hazırlanmış eğitim programları ve projeler ile çocukların sosyal-duygusal, psikomotor, dil ve bilişsel gelişimini en üst eviyede destekleyecek bir eğitim modeli sunulmaktadır.

Doğafen Anaokulu’nda düzenlenen seminerler ve söyleşiler ile aile eğitimleri hedeflenmekte ve aynı zamanda mini anne-baba okulu modeli de sunulmaktadır.


Son makaleler