İncek Anaokulu

2019 - 2020 kayıtlarımız başlamıştır. Detaylı bilgi ve kayıt için 0 312 348 80 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İncek Anaokulu

Doğafen Anaokulu yılların tecrübesini ve modern eğitim çizgisini artık Ankara İncek‘te de sürdürüyor. Üniversite mezunu eğitmenlerimizle birlikte modern, hijyenik ve güvenli bir ortamda Yeni Eğitim ve Öğretim yılına hazırız.

Eğitim sistemimizi inceleyebilir, modern ve çağdaş eğitim anlayışımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi Arayın : 0 (312) 348 80 80 

Doğafen Anaokulu ve Kreş incek

Doğafen İncek Anaokulu’nun Avantajları Nedir?

İncek Anaokulu Doğafen için bir tecrübenin yansımasıdır. Yıllardır yürüttüğümüz gelişim odaklı eğitim faaliyetlerimizin meyvelerini aldığımız bir dönemde bu gelişimin yayılması gerektiğine inandık ve İncek Anaokulu’nu kurduk.

Doğafen’in Avantajları:

– Güvenilir

– Modern eğitim anlayışı

– Hijyenik

– Son teknoloji ile donatılmış sınıflar

Lokasyon

– Alanında uzman eğitmenler

– Tecrübeli yönetim kadrosu

Doğafen İncek Anaokulu olarak GölbaşıOranÇayyoluYaşamkentÜmitköy, Taşpınar, Beytepe, Ahlatlıbel, Hacılar, Türkkonut, Kızılcaşar, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş ve Alacaatlı bölgelerine yakınız ve bu bölgelerden öğrenci kabul edebilmekteyiz.


Son makaleler

Veli Gözüyle – VII

Veli Gözüyle Bahçelievler Doğafen Anaokulu
“Hayata, eğitim anlayışına aynı pencereden bakabildiğiniz insanlarla yolunuzun kesişmesi büyük şans.

Okul öncesi dönemde, özellikle 4 yaş altında çocuğunuzun duygu dünyasında […]


Doğafen İncek Anaokulu, Ankara’nın Oran, Taşpınar, Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent, Türkkonut, Kıcılcaşar, İncek, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş, Hacılar, Gölbaşı, Beytepe ve Ahlatlıbel bölgelerinde anaokulu, kreş ve oyun grubu hizmetleri vermektedir.