İncek Anaokulu

2015 - 2016 kayıtlarımız başlamıştır. Detaylı bilgi ve kayıt için 0 312 348 80 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İncek Anaokulu

Doğafen Anaokulu yılların tecrübesini ve modern eğitim çizgisini artık Ankara İncek‘te de sürdürüyor. Üniversite mezunu eğitmenlerimizle birlikte modern, hijyenik ve güvenli bir ortamda Yeni Eğitim ve Öğretim yılına hazırız.

Eğitim sistemimizi inceleyebilir, modern ve çağdaş eğitim anlayışımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

dogafen-incek-kreş-3 İncek Anaokulu

Doğafen İncek Anaokulu Ankara’da hizmetinizde.

Doğafen incek Anaokulu’nun Avantajları Nedir?

İncek Anaokulu Doğafen için bir tecrübenin yansımasıdır. Yıllardır yürüttüğümüz gelişim odaklı eğitim faaliyetlerimizin meyvelerini aldığımız bir dönemde bu gelişimin yayılması gerektiğine inandık ve İncek Anaokulu’nu kurduk.

Doğafen’in Avantajları:

– Güvenilir

– Modern eğitim anlayışı

– Hijyenik

– Son teknoloji ile donatılmış sınıflar

Lokasyon

– Alanında uzman eğitmenler

– Tecrübeli yönetim kadrosu

Doğafen İncek Anaokulu olarak GölbaşıOranÇayyoluYaşamkentÜmitköy, Taşpınar, Beytepe, Ahlatlıbel, Hacılar, Türkkonut, Kızılcaşar, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş ve Alacaatlı bölgelerine yakınız ve bu bölgelerden öğrenci kabul edebilmekteyiz.

Doğafen İncek Anaokulu’na Nasıl Ulaşırım?

Anaokulumuza 0 312 348 80 80 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki formu doldurarak da hızlıca ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.


Son makaleler

ocuğun-gelişiminde-teknolojik-gereçlerinin-kullanımı İncek Anaokulu

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı aile içi ilişkilerde kopukluklara sebebiyet veriyor. Günümüzde gün boyu iş stresinden, trafik yoğunluğundan, üstlendiği sorumluluklardan bunalan ebeveynler, çocuklarıyla pek […]

cocuklarin-duygularina-nasil-karsilik-vermeliyiz İncek Anaokulu

Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz?

Merhaba Sevgili Ebeveynler; Bir önceki yazımızda, “Çocukların duygularına karşılık vermek” konusunu işlemiştik, bu yazımızda da ” Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz? ” konusunu işleyeceğiz.
Çocuk […]

ocukların-duygularına-karşılık-vermek İncek Anaokulu

Çocukların duygularına karşılık vermek

Bugünkü konumuz çocukların duygularına karşılık vermek… Sizde biliyorsunuz ki hiçbir ebeveyn çocuğuyla sorun yaşamak için güne başlamaz. Her gün huzurlu bir gün yaşamak için […]


Doğafen İncek Anaokulu, Ankara’nın Oran, Taşpınar, Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent, Türkkonut, Kıcılcaşar, İncek, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş, Hacılar, Gölbaşı, Beytepe ve Ahlatlıbel bölgelerinde anaokulu, kreş ve oyun grubu hizmetleri vermektedir.