İncek Kreş

Doğafen Çocuk Akademisi’nin İncek şubesi olan kreşimiz, sizin en değerliniz olan çocuklarınıza modern eğitim anlayışını en iyi şekil de yansıtmayı amaçlamaktadır. Ankara İncek semtinde yer alan eğitim alanımız, üniversite mezunu profesyonel eğitmenler eşliğinde hijyen ve güvenlik ön planda tutularak eğitimlerini gerçekleştiriyor.

Doğafen İncek Kreş Hakkında

Çocuklarının gelişiminin ön planda tutulmasının başlıca amaç olarak belirlendiği kreşimiz, her zaman son teknolojiyi tam anlamıyla kullanmaya çalışarak, insanların güvendiği yer haline gelmeye amaçlıyor. Ulaşım açısından rahat lokasyonumuz, alanında her biri birbirinden kaliteli eğitmenler ve en önemlisi tecrübeli yönetim kadromuz çocuğunuz ve siz için mükemmeli yaşatmak için elinden geleni yapacaktır.

dogafen-incek-kreş-1

Eğer siz de çocuğunuz kreşe yazdırmaya karar verip, kreş kreş gezmekten sıkıldıysanız bir şans da bize vermenizi isteriz.

İncek Kreş İçinde Oyunlar

Çeşitli oyunlarımız, eğitimlerimiz ile çocuklarınız hem öğrenecek hem de eğlenecektir. Hedefimiz çocuklarınızın kreşe geleceği zaman istekli bir şekilde gelmesini sağlamaktır. Bunu sağlayabilmek için de kreşi çocuklara sevdirebilmek için olabildiğince yüksek çaba gösteriyoruz.

dogafen-incek-kreş-3

Yeni eğitim yılı döneminde siz de daha fazla vakit kaybetmeden Doğafen Çocuk Akademisinin İncek şubesini ziyaret edebilir, hijyen güvenlik ve kalite anlayışımızı yakından gözlemleyebilirsiniz.

 

Doğafen İncek Kreş olarak GölbaşıOranÇayyoluYaşamkentÜmitköy, Taşpınar, Beytepe, Ahlatlıbel, Hacılar, Türkkonut, Kızılcaşar, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş ve Alacaatlı bölgelerine yakınız ve bu bölgelerden öğrenci kabul edebilmekteyiz.


Son makaleler

Veli Gözüyle – VII

Veli Gözüyle Bahçelievler Doğafen Anaokulu
“Hayata, eğitim anlayışına aynı pencereden bakabildiğiniz insanlarla yolunuzun kesişmesi büyük şans.

Okul öncesi dönemde, özellikle 4 yaş altında çocuğunuzun duygu dünyasında […]