İncek Kreş

Doğafen Çocuk Akademisi’nin İncek şubesi olan kreşimiz, sizin en değerliniz olan çocuklarınıza modern eğitim anlayışını en iyi şekil de yansıtmayı amaçlamaktadır. Ankara İncek semtinde yer alan eğitim alanımız, üniversite mezunu profesyonel eğitmenler eşliğinde hijyen ve güvenlik ön planda tutularak eğitimlerini gerçekleştiriyor.

Doğafen İncek Kreş Hakkında

Çocuklarının gelişiminin ön planda tutulmasının başlıca amaç olarak belirlendiği kreşimiz, her zaman son teknolojiyi tam anlamıyla kullanmaya çalışarak, insanların güvendiği yer haline gelmeye amaçlıyor. Ulaşım açısından rahat lokasyonumuz, alanında her biri birbirinden kaliteli eğitmenler ve en önemlisi tecrübeli yönetim kadromuz çocuğunuz ve siz için mükemmeli yaşatmak için elinden geleni yapacaktır.

dogafen-incek-kreş-1 İncek Kreş

Eğer siz de çocuğunuz kreşe yazdırmaya karar verip, kreş kreş gezmekten sıkıldıysanız bir şans da bize vermenizi isteriz.

İncek Kreş İçinde Oyunlar

Çeşitli oyunlarımız, eğitimlerimiz ile çocuklarınız hem öğrenecek hem de eğlenecektir. Hedefimiz çocuklarınızın kreşe geleceği zaman istekli bir şekilde gelmesini sağlamaktır. Bunu sağlayabilmek için de kreşi çocuklara sevdirebilmek için olabildiğince yüksek çaba gösteriyoruz.

dogafen-incek-kreş-3 İncek Kreş

Yeni eğitim yılı döneminde siz de daha fazla vakit kaybetmeden Doğafen Çocuk Akademisinin İncek şubesini ziyaret edebilir, hijyen güvenlik ve kalite anlayışımızı yakından gözlemleyebilirsiniz.

 

Doğafen İncek Kreş olarak GölbaşıOranÇayyoluYaşamkentÜmitköy, Taşpınar, Beytepe, Ahlatlıbel, Hacılar, Türkkonut, Kızılcaşar, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş ve Alacaatlı bölgelerine yakınız ve bu bölgelerden öğrenci kabul edebilmekteyiz.


Son makaleler

ocuğun-gelişiminde-teknolojik-gereçlerinin-kullanımı İncek Kreş

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı aile içi ilişkilerde kopukluklara sebebiyet veriyor. Günümüzde gün boyu iş stresinden, trafik yoğunluğundan, üstlendiği sorumluluklardan bunalan ebeveynler, çocuklarıyla pek […]

cocuklarin-duygularina-nasil-karsilik-vermeliyiz İncek Kreş

Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz?

Merhaba Sevgili Ebeveynler; Bir önceki yazımızda, “Çocukların duygularına karşılık vermek” konusunu işlemiştik, bu yazımızda da ” Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz? ” konusunu işleyeceğiz.
Çocuk […]

ocukların-duygularına-karşılık-vermek İncek Kreş

Çocukların duygularına karşılık vermek

Bugünkü konumuz çocukların duygularına karşılık vermek… Sizde biliyorsunuz ki hiçbir ebeveyn çocuğuyla sorun yaşamak için güne başlamaz. Her gün huzurlu bir gün yaşamak için […]