İncek Oyun Grubu

Neden Doğafen İncek Oyun Grubunu Seçmelisiniz?

Doğafen çocuklarınız için güvenlik ve hijyen konusuna büyük önem vermektedir. Bunun yanı sıra alanında profesyonel eğitmenlerimiz, çocuğunuzun oyun alışkanlıklarını zenginleştirmeyi hedeflemektedir.

İncek Oyun Grubu, çocuğunuza 18 – 36 ayları arasında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Oyunu temel alındığı eğitimler, aslında oyun ile birlikte akademik eğitim de sağlamaktır. Bu sayede çocuğunuz hem eğlenecek, eğlenirken de öğrenmenin tadını çıkartacaktır.

Oyun grubumuzda çocuklarınızın gelişimleri takip edilip, sizlere bilgi verilmektedir. Bunların yanı sıra aile eğitimleri de bulunmaktadır.

dogafen-incek-oyun-grubu-2 İncek Oyun Grubu

Programımız uzman eğitimciler eşliğinde gerçekleşip, her zaman güvenlik en ön planda tutulmaktadır.

Her bir çocuk için aslında oyunlar yaşam pratiği anlamı taşımaktadır. Çocuğun zihinsel gelişimi, el becerileri tamamıyla oyunlar sayesinde şekil alacak olup, oynadığı oyunlar ve deneyimler de hayatı boyunca beraberinde gelecektir. Bunlar göz önüne alındığında oyun grubu eğitimi önem taşımaktadır.

dogafen-incek-oyun-grubu-3 İncek Oyun Grubu

Siz de eğer çocuğunuza en iyi şekil de oyun grubu eğitimi aldırmak istiyorsanız, yeni eğitim ve öğretim yılı kayıtları için şubemizi ziyaret edebilir, güvenilirliğimizi yakından gözlemleyebilirsiniz.

 

Doğafen İncek Oyun Grubu olarak GölbaşıOranÇayyoluYaşamkentÜmitköy, Taşpınar, Beytepe, Ahlatlıbel, Hacılar, Türkkonut, Kızılcaşar, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş ve Alacaatlı bölgelerine yakınız ve bu bölgelerden öğrenci kabul edebilmekteyiz.


Son makaleler

ocuğun-gelişiminde-teknolojik-gereçlerinin-kullanımı İncek Oyun Grubu

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı aile içi ilişkilerde kopukluklara sebebiyet veriyor. Günümüzde gün boyu iş stresinden, trafik yoğunluğundan, üstlendiği sorumluluklardan bunalan ebeveynler, çocuklarıyla pek […]

cocuklarin-duygularina-nasil-karsilik-vermeliyiz İncek Oyun Grubu

Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz?

Merhaba Sevgili Ebeveynler; Bir önceki yazımızda, “Çocukların duygularına karşılık vermek” konusunu işlemiştik, bu yazımızda da ” Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz? ” konusunu işleyeceğiz.
Çocuk […]

ocukların-duygularına-karşılık-vermek İncek Oyun Grubu

Çocukların duygularına karşılık vermek

Bugünkü konumuz çocukların duygularına karşılık vermek… Sizde biliyorsunuz ki hiçbir ebeveyn çocuğuyla sorun yaşamak için güne başlamaz. Her gün huzurlu bir gün yaşamak için […]