İncek Yaz Okulu

İncek Yaz Okulu

dogafen-slider-1024x453 İncek Yaz Okulu

Eğer çocuğunuz yaz tatilini boş geçirmesini istemiyorsanız eğitimin ne kadar büyük önem taşıdığının farkındaysanız, Doğafen Çocuk Akademisi yaz okulunda sizleri misafir edebiliriz.

dogafen-incek-yaz-okulu-1 İncek Yaz Okulu

İncek Yaz Okulu Hakkında

Yaz okulumuz, uzun dönem yerine daha kısa dönem eğitim tercih eden aileler tarafından ilgi görmektedir. Çocuğunuz güvenilir bir ortam içerisinde, hijyen ve son teknolojinin tam anlamıyla bulunduğu bir alanda eğitim almasını istiyorsanız bize bir şans verebilirsiniz.

dogafen-incek-yaz-okulu-2 İncek Yaz Okulu

İncek Yaz Okulu Çocuklara Ne Katar?

Bu sıcak günlerde çocuklarınız hem eğlenecek, hem de eğitimin tadını çıkartacaktır. Tüm bunların yanı sıra saatlerce etrafında yer alan diğer çocuklarla etkileşim halinde olacağından dolayı sosyalleşmenin de keyfini yaşayacaktır. Eğer çocuğunuzun ufak yaşlarda sosyal ve çevresine karşı duyarlı bir birey olmasını istiyorsanız Doğafen yaz okullarında sizleri bekliyoruz.

dogafen-incek-yaz-okulu-3 İncek Yaz Okulu

Doğafen Çocuk Akademisi’nin İncek şubesini istediğiniz zaman ziyaret edip, yaz okulumuz hakkında çok daha detaylı bilginin sahibi de olabilirsiniz. Bilginin yanı sıra bahsetmiş olduğumuz güvenilir, hijyenik ve son teknolojinin bulunduğu ortamı da yerinde görerek, çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

 

Doğafen İncek Yaz Okulu olarak GölbaşıOranÇayyoluYaşamkentÜmitköy, Taşpınar, Beytepe, Ahlatlıbel, Hacılar, Türkkonut, Kızılcaşar, Bağlıca, Beysukent, Tulumtaş ve Alacaatlı bölgelerine yakınız ve bu bölgelerden öğrenci kabul edebilmekteyiz.


Son makaleler

ocuğun-gelişiminde-teknolojik-gereçlerinin-kullanımı İncek Yaz Okulu

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı

Çocuğun gelişiminde teknolojik gereçlerin kullanımı aile içi ilişkilerde kopukluklara sebebiyet veriyor. Günümüzde gün boyu iş stresinden, trafik yoğunluğundan, üstlendiği sorumluluklardan bunalan ebeveynler, çocuklarıyla pek […]

cocuklarin-duygularina-nasil-karsilik-vermeliyiz İncek Yaz Okulu

Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz?

Merhaba Sevgili Ebeveynler; Bir önceki yazımızda, “Çocukların duygularına karşılık vermek” konusunu işlemiştik, bu yazımızda da ” Çocukların Duygularına Nasıl Karşılık Verebiliriz? ” konusunu işleyeceğiz.
Çocuk […]

ocukların-duygularına-karşılık-vermek İncek Yaz Okulu

Çocukların duygularına karşılık vermek

Bugünkü konumuz çocukların duygularına karşılık vermek… Sizde biliyorsunuz ki hiçbir ebeveyn çocuğuyla sorun yaşamak için güne başlamaz. Her gün huzurlu bir gün yaşamak için […]