Bahçelievler Kreş

Bahçelievler Kreş

Doğafen Bahçelievler Kreş ve Anaokulunun önceliği güvenirlik ve güvenliktir. Çocuğunu kreşe yazdırmak için karar vermiş birçok ailenin başlıca düşüncesi de güvenilirlik ve güvenlik olmaktadır. Eğer siz de aynı düşünceyle hareket ediyorsanız, okulumuzun Bahçelievler şubesinin gerek lokasyon, gerek okul ve sınıf içi düzen ve tertibi ile güvenilirlik konusunda içinizi rahatlatacağını söyleyebiliriz.

800 metrekarenin üzerine kurulmuş olan Bahçelievler şubemiz, çocuklarımızın gelişimi ve eğitimi konusunda birçok imkanı bir araya getirmektir. Kreşimizde bulunan mini hayvanat bahçesi ve mini tarla gibi alanlar hem bilgi ve gelişim hem de eğlence anlamında çocuklarımıza oldukça fayda sağlıyor.

Mini hayvanat bahçesi sayesinde çocuklarımız hayvan sevgisini anlayacak ve öğrenecek; balıklar, ördekler, kuşlar ve diğer birçok hayvanı canlı olarak görebilecek. Mini tarlada ise şehir hayatında karşılaşamadığı toprak ile tanışacak ve her gün yediği sebzelerin nasıl yetiştirildiğine tanık olacaktır. Okulumuz tüm bu imkanları sunarken güvenliği de her zaman en ön planda tutmaktadır.

Bahçelievler Kreş

Doğafen Bahçelievler kreş olarak çocuklarımıza eğlenceyi, gelişimi ve eğitimi sunarken, değerli velilere de güvenilir bir kreş ayrıcalığı veriyor.

Doğafen Bahçelievler kreş hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Doğafen Bahçelievler Kreş hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.


Son makaleler